Сторінка музкерівника

А як вважаєте Ви?
Впродовж багатьох років вчені і фахівці з дитячої психології наполягали на тому, що прослуховування в дитячому віці музики Моцарта або Бетховена стимулює розумову діяльність немовлят.

Проте далеко не всі психологи з цим згодні. В усякому разі, деякі з них цю теорію піддають безжальному розгрому. Головне їх заперечення: нескінченне тягання дітей по картинних галереях і напихання їх серйозною музикою може надати не бажану дію, а, навпаки, дати емоційне перевантаження.

Педагог та музичний керівник: питання співробітництва та співтворчості

Професійні задачі музичного керівника ДНЗ

Задачі музичного виховання дошкільників, які вирішуються вихователем

1. Організація та проведення занять у  кожній віковій групі.

2. Організація та проведення свят, розваг в дошкільному закладі.

3. Керівництво роботою вихователя в області музичного розвитку дітей через консультації та групових занять.

4. Організація педагогічних рад

1. Допомога у процесі проведення музичних  занять: співати та рухатися з дітьми, допомагати розучувати  нові пісні, танцювальні рухи, слідкувати за виконанням завдань.

2. Організація педагогічних умов, що сприяють розвитку самостійної музичної діяльності  дошкільників.

3. Відбір музично-дидактичного матеріалу для вирішення різноманітних задач навчання та виховання дітей. Організація самостійної  музично-творчої діяльності дітей