Навчальний процес

Діяльність закладу дошкільної освіти № 163 спрямована на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:

збереження і зміцнення здоров'я дітей у співпраці з батьками;

формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, підготовка до шкільного навчання, набуття соціального досвіду.

Навчально-виховний процес здійснюється за Базовим компонентом розвитку дошкільної освіти в Україні (2021 р.), програмою розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля"(2022 р.)

Через ігрову діяльність, індивідуальний підхід до кожного вихованця, співпрацю з батьками, під час занять, розваг, свят і прогулянок ми забезпечуємо загальний розвиток дітям раннього та дошкільного віку

Формуючи особистість кожної дитини,  позитивне мислення дошкільників, зберігаючи здоров'я дітей, адміністрація винайшла штатну одиницю валеолога.  Тепер у дітей дошкільного закладу поза програмою є додаткові заняття з валеології, на яких діти розширюють знання про власне здоров'я, здоровий спосіб життя.