«Золотий ключик»

розпочав свою діяльність

1 вересня 1977 року

З 1998 року ДНЗ спрямував свою роботу на валеологічний напрямок «Формування  здорового способу життя у дітей дошкільного віку» за п'ятьма наскрізними лініями:

1.  Людина і здоров'я

2.  Природні умови здоров'я.

3.  Соціальні умови здоров'я.

4.  Етноздоров'я.

5.  Індивідуальне здоров'я

У  2010  році дошкільний  навчальний заклад пройшов державну атестацію  з відзнакою.

З 2011 року  дошкільний навчальний заклад набув статусу експериментального майданчика, розпочав дослідно-експериментальну роботу з оновлення змісту освіти та підвищення її якості  за темою: «Науково-методичний супровід в формуванні позитивного мислення у дітей старшого дошкільного віку в умовах дошкільного закладу», у 2013 році, за наказом Міністерства освіти та науки України дослідно-експериментальну роботу всеукраїнського рівня було припинено, але колектив продовжує використовувати в роботі з дітьми опрацьовані прийоми та методи по формуванню позитивного мислення.

З 2016 дошкільний навчальний заклад став учасником всеукраїнського проекту "Сприяння освіті" відповідно до Меморандуму про взаємопорозуміння між Міністерством освіти і науки України та the LEGO Foundation (Королівство Данія).

Дослідження доводять, що діти, які в дитинстві мали змогу розвиватися через ігровий досвід, у порівнянні з тими дітьми, які мали формальне навчання, пізніше, на етапі початкової школи, демонстрували кращі мовленнєві вміння, навички соціалізації, виявляли більше співчуття, мали більш розвинену уяву, глибше і швидше розуміли зміст повідомлень інших. Ці діти також є менш агресивними і у них краще розвинені механізми самоконтролю. Ігри з LEGO - найулюбленіше заняття дітей.

LEGO - це ціла палітра гри, яка охоплює конструкторсько-будівельну, вільну, сюжетно-рольову, розвивальну, рухливу гру та гру за уявою; гру індивідуальну, самостійну та гру в парах, у міні-групах, групах та командах; гру з однолітками та гру з дорослими тощо. І кожен з цих різновидів гри вносить свій незамінний вклад у всебічний розвиток особистості дитини.